ПАТ АБ "Укргазбанк"

УКРГАЗБАНК як Державний банк (92,99% акцій належить Міністерству фінансів України) на сьогодні є однією з найбільш надійних та динамічних фінансових установ України, яка вже 21 рік успішно функціонує на вітчизняному ринку банківських послуг.
2014 рік став справжнім випробовуванням для банківської системи України, що було тісно пов’язано із загальним кризовим станом у країні. Проте  УКРГАЗБАНК має та неухильно підтримує репутацію стабільного, прозорого банку, діяльність якого націлена на зміцнення довіри до системи в цілому.
Постановою № 83 Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року АБ «УКРГАЗБАНК» увійшов до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави. Таким рішенням Кабінет Міністрів надав вагомого значення діяльності банку для фінансового сектору та економіки України в цілому.
Банк входить у групу найбільших фінансових установ за обсягом активів та займає високі рейтингові позиції:

  • УКРГАЗБАНК увійшов до трійки лідерів за приростом депозитних коштів населення серед найбільших банків України за 2014 рік;
  • один із лідерів Першого Українського Депозитного Індексу за надійністю вкладів;
  • має найвищу надійність депозитів серед українських банків  у 2015 році згідно оцінки «Українського кредитно-рейтингового агентства» та довгостроковий кредитний рейтинг Банку на рівні «uaA+» з прогнозом «стабільний»;
  • входить у ТОП-10 рейтингу «20 найбільш стійких банків України» за версією журналу Forbes;
  • входить у ТОП-20 кращих роздрібних банків України за версією тижневика «Фокус»;
  • універсальна кредитно-депозитна картка «Домовичок» визнана компанією MasterCard продуктом 2014 року для масового сегмента.

На сьогодні УКРГАЗБАНК пропонує широкий вибір строкових  і поточних депозитних продуктів населенню. По поточних депозитах (картка «Домовичок», картка «Pro-запас»)  на залишок коштів нараховується до 25 % річних в національній валюті. Відсоткові ставки по строкових депозитах  в гривнах до 23 % річних; 10,5 % річних  в доларах США; 10 % річних в євро. Нещодавно УКРГАЗБАНК запропонував новий депозитний продукт «Прибуткова 7-ка» для тих, хто хоче отримати максимальний дохід за мінімально короткий термін - всього 7 календарних днів з можливістю автоматичного продовження терміну вкладу. Процентна ставка за депозитом становить 17,5 % річних у національній валюті.
Скористайтесь перевагами   надійного Державного банку!

Більше інформації на сайті АБ «УКРГАЗБАНК» (http://www.ukrgasbank.com) або за безкоштовним телефоном цілодобової служби підтримки банку 0 800 309 000

Чекаємо Вас за адресами в місті Суми:
вул. Петропавлівська, 86 (тел. 671- 420)
вул. Г. Кондратьєва,4  (тел. 671-300)
вул. Соборна, 29Б        (тел. 225-356)