Схема придбання квартири.

1. Участь у ФФБ.

На базі АТ «Сумбуд» створена фінансова компанія «Сумбуд-Інвест» і Фонд фінансування будівництва типу А, згідно Закону України «Про Фонд фінансування будівництва». Цей закон встановлює загальні принципи, правові та організаційні способи залучення коштів фізичних і юридичних осіб до управління з метою фінансування будівництва житла та особливості управління цими коштами, а також правові способи та особливості випуску, розміщення та обліку сертифікатів Фонду операцій з нерухомістю. Отже продаж квартир через ФФБ - єдина безпечна схема придбання житла, що регламентується державою. Всі інші схеми мають безліч недоліків, які дозволяють забудовникам залишити своїх клієнтів і без грошових коштів, і без квартири.
Якщо Ви вирішили придбати житло від АТ «СУМБУД», то стаєте Інвестором (Довірителем) Фонду фінансування будівництва. Довіритель обирає конкретний об'єкт (квартиру або комерційне приміщення) згідно з переліком об'єктів інвестування, який є в наявності.

2. Ціна об'єкта.

Перед початком продажу того чи іншого об'єкта, ми уважно вивчаємо динаміку попиту та пропозиції на ринку нерухомості і встановлюємо початкову ціну на той чи інший об'єкт будівництва. Практично кожна квартира має свою неповторну ціну , яка складається з таких основних факторів як поверховість і метраж, а так само безлічі інших показників. Ця ціна вказується на сайті поряд з характеристиками квартири. На початку продажу об'єкта ціна є найбільш привабливою. Але завжди вона такою не залишається. Ми складаємо і затверджуємо графік щомісячного її підвищення з розрахунку 12-15% річних.
Тобто при оформленні квартири на більш ранньому етапі будівництва Ви маєте як мінімум 2 переваги:
- вкладені гроші приносять Вам інвестиційний дохід, адже при подальшій зміні цін, сума Вашого Договору не змінюється;
- на ранніх етапах у Вас існує найбільш розширений вибір об'єктів інвестування - до моменту здачі будинку близько 98% квартир уже продано.
Ціна квадратного метра вказана на сайті зі словом «від». На це слово не слід звертати увагу, якщо ви оплачуєте всі 100% квартири по «ціною місяці».
Якщо ж Ви вносите від 30% (мінімальна сума внеску), то ми за спеціальним алгоритмом встановлюємо остаточну ціну Договору. Вона складається з наступних чинників:

  • - ціна квадратного метра об'єкта інвестування;
  • - сума першого внеску (він вважається за «ціною місяці»);
  • - термін остаточного погашення зобов'язань за договором (чим раніше, тим дешевше).
Після розрахунку цієї суми Договору, надалі вона не змінюється !!!

3. Закріплення об'єкта.

Як зазначалося вище, для закріплення за собою конкретного об'єкту інвестування - квартири або офісного приміщення, Довіритель повинен оплатіт' суму не менше 30% вартості її загальної площі по сумі Договору.
При укладенні договору про участь у ФФБ, Довіритель підписує Свідоцтво, яке містить основні характеристики квартири і графік платежів. Графік платежів побудований таким чином, щоб Довіритель повністю оплатив об'єкт інвестування за 3 місяці до закінчення будівництва.
Внесення першого внеску не тільки гарантує закріплення за Довірителем обраної квартири, але накладає відповідальність за виконання графіка наступних платежів, які є інвестуванням будівництва. Це означать, що в термін, визначений Договором, Довіритель повинен повністю розрахуватися за обраний об'єкт інвестування.
Тепер Ви можете самостійно оцінити перспективу своїх фінансових можливостей, щоб виконувати зобов'язання перед Управителем:
  • або заплатити 100% вартості квартири за «ціною місяці»;
  • або, якщо Ваш дохід стабільний і досить високий, Ви зможете виконувати встановлений Вам графік;

4. Загальні умови інвестування.

1. Для підписання Договору про участь у Фонді фінансування будівництва (ФФБ) необхідно мати при собі:
паспорт;
оригінал ідентифікаційного коду, виданого Державною податковою інспекцією України.
Для іноземних громадян потрібно паспорт і нотаріально завірений його переклад на українську мову і оригінал ідентифікаційного коду, виданого Державною податковою інспекцією України.
Якщо іноземні громадяни хочуть здійснити покупку через резидента України, то необхідна довіреність на цього резидента з нотаріально завіреним перекладом, паспорт нерезидента з нотаріально завіреним перекладом на українську мову, оригінал ідентифікаційного коду нерезидента, виданого Державною податковою інспекцією України, < /strong> паспорт і ідентифікаційний код резидента України, через якого здійснюється купівля.
2. Оформляючи Договір про участь у Фонді фінансування будівництва, Довіритель визнає і зобов'язується виконувати Правила ФФБ і умови Договору про участь у ФФБ.
Згідно умов Договору про участь у ФФБ, Довіритель має право, сплативши винагороду:
відмовитися від участі у ФФБ і достроково розірвати Договір при цьому кошти, які він вніс у ФФБ йому будуть повернуті;
переуступити об'єкт інвестування на користь третьої особи;
змінити об'єкт інвестування (тобто перейти на інший);
частково отримати кошти від ФФБ.

Звертаємо Вашу увагу:

1. Оплата за Договором здійснюється шляхом внесення готівкових коштів:
- через касу ПАТ АБ & quot; Укргазбанк & quot; (При цьому береться комісія банку - 0,2% від суми внесених коштів);
- через каси інших комерційних банків (комісія береться згідно тарифів банку).
2. Можна заплатити в безготівковій формі.
3. Додатково при складанні договору оплачується 300 грн. за підготовку технічної документації.
4. Оформлення права власності обійдеться:
  • рішення про реєстрацію - 140 грн .;
  • інформаційна довідка про право власності - 34 грн .;
  • технічний паспорт - 500 грн;

Тобто сума всіх додаткових платежів при оформленні квартири коливається від 1500 до 2000 гривень!