Корпоративна інформація

Найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Сумбуд - Інвест".

Ідентифікаційний код: 34451799

Місцезнаходження: 40030, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, буд. 86.

На базі АТ «Сумбуд» створена фінансова компанія «Сумбуд-Інвест» і Фонд фінансування будівництва типу А, згідно Закону України «Про Фонд фінансування будівництва». Цей закон встановлює загальні принципи, правові та організаційні способи залучення коштів фізичних і юридичних осіб до управління з метою фінансування будівництва житла та особливості управління цими коштами, а також правові способи та особливості випуску, розміщення та обліку сертифікатів Фонду операцій з нерухомістю.Отже продаж квартир через ФФБ - єдина безпечна схема придбання житла, що регламентується державою. Всі інші схеми мають безліч недоліків, які дозволяють забудовникам залишити своїх клієнтів і без грошових коштів, і без квартири.
Компанія «Сумбуд-Інвест» знаходитися на ринку нерухомості вже 12 років, займаючи при цьому лідируючі позиції в Сумському регіоні. Наші менеджери проконсультують клієнта про наявність об'єктів нерухомості, рядках будівництва, системі інвестування і кредитування.
На сьогодні головний об'єкт з яким працює «Сумбуд-Інвест» - унікальний елітний мікрорайон в центрі Сум «Еспланада». Це найбільша будівельний майданчик Сумської області, де компанія «Сумбуд» одночасно зводить більше 10 будинків, що знаходяться на різних стадіях будівництва і мають як житлову так комерційну нерухомість. Співробітники «Сумбуд-Інвест» готові особисто продемонструвати майбутнім покупцям квартири на реальних об'єктах.
Крім квартир в мікрорайоні «Еспланада», компанія «Сумбуд-Інвест» також може запропонувати своїм клієнтам ряд об'єктів комерційної нерухомості перебувають в центральних районах міста Суми.
Якщо Ви вирішили придбати житло від АТ «Сумбуд», то стаєте Інвестором (Довірителем) Фонду фінансування будівництва. Довіритель обирає конкретний об'єкт (квартиру або комерційне приміщення) згідно з переліком об'єктів інвестування, який є в наявності.
Завдяки співпраці з компанією «Сумбуд-Інвест» і Фондом фінансування будівництва, інвестор отримує ряд переваг:
1. Створення і робота Фонду чітко регулюються законодавством України.
2. За інвестором закріплюється конкретний об'єкт, а його інтереси захищені Законом. Це мінімізує ризики подвійних продажів.
3. Багаторівневий контроль: ФФБ зобов'язаний контролювати забудовника, в той же час діяльність Фонду контролюється державою.
4. Мінімізація нецільового використання коштів: кошти, акумульовані для будівництва кожного окремого об'єкта, відокремлені від інших активів ФФБ.
5. Створення ФФБ передбачає наявність повного пакета дозвільної документації на будівництво.
Але головною гарантією для інвестора, є більш ніж 70 річний досвід забудовника - лідера будівельної галузі в Сумській області компанії «Сумбуд»., Яка в усі часи продовжувала розвиватися і примножувати надбання нашого рідного міста і країни.

Адреса та графік роботи компанії «Сумбуд-Інвест»:
м Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажів квартир.
Телефони:
+38 (050) 044-44-57, +38 (050) 044-44-58
Viber: +38 (066) 408-89-87
E-mail: admin@sumbud.sumy.ua
Працюємо с 9.00 до 17.00 (Пн-Пт)
Сб-Нд - вихідний.

1) залучення коштів фізичних осіб – установників управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю;

2) залучення фінансових активів юридичних осіб із зобов’язанням щодо наступного їх по-вернення шляхом укладання договорів на управління майном

Бритов Олександр Борисович;

Новицький Павло Леонідович;

Сумбатов Рубен Ашотович;

Прокопенко Людмила Олександрівна.

Виконавчим органом Товариства, що здійснює управління його поточною діяльністю, є Директор - Бритов Олександр Борисович

Рішення про ліквідацію не приймалось